Контакт

Београд, Краљице Наталије 37, Телефон: +381-11-3628-375, +381-11-3611-126 Факс: +381-11-3612-595 Email: udruzenja@mg.edu.rs
Top Panel

Фејсбук страница Удружења

A+ R A-

Распоред часова

 

 

 


 

 

РАСПОРЕД ГРУПА СУБОТОМ (прво полугодиште)

 

 

КУРС

 

ПОЧЕТАК УЧИОНИЦА ПРОФЕСОР ДАТУМИ ОДРЖАВАЊА
Предшколско - А 11    Маша Тиосављевић  
Предшколско - А 13    Маша Тиосављевић  
Предшколско - Б  9    Светлана Тасић  
Предшколско - Б 11    Марко Цимбаљевић  
Предшколско - Б 13    Марија Зелић (?)  
Предшколско - Ц 9    Марко Цимбаљевић  
Предшколско - Ц 9    Марија Лежаја  
Предшколско - Ц 11    Светлана Тасић  
Предшколско - Ц 11    Марија Лежаја  
Предшколско - Ц 13    Светлана Тасић  
Први разред 9    Ивана Јовановић-Мастиловић  
Први разред 9    Оливера Тодоровић  
Први разред 11    Ивана Јовановић-Мастиловић  
Први разред 11    Филип Мастиловић  
Први разред 13    Ивана Јовановић-Мастиловић  
Други разред 9    Вера Јоцковић  
Други разред 9    Љиљана Чукић  
Други разред 11    Вера Јоцковић  
Други разред 11    Љиљана Чукић  
Други разред 11    Оливера Тодоровић  
Други разред 13    Филип Мастиловић  
Трећи разред 9    Јелена Николић  
Трећи разред 9    Драгица Ивковић  
Трећи разред 11    Јелена Николић  
Трећи разред 11    Драгица Ивковић  
Трећи разред 13    Јелена Николић  
Трећи разред 13    Оливера Тодоровић  
Четврти разред 9    Станка Матковић  
Четврти разред 9    Милана Марић  
Четврти разред  11    Станка Матковић

 

Четврти разред  11    Војислав Пантић  
Четврти разред  13    Војислав Пантић  
Четврти разред  13    Драгица Ивковић  
Увод у програмирање - трећи разред 9    Милош Арсић  
Увод у програмирање - четврти разред 11    Милош Арсић  
         

 

 

 

РАСПОРЕД ГРУПА НЕДЕЉОМ (прво полугодиште)

 

 

КУРС

 

ПОЧЕТАК УЧИОНИЦА ПРОФЕСОР ДАТУМИ ОДРЖАВАЊА
Предшколско - Ц  11    Јасминка Михаљинац  
Математика на немачком за предшколце 11    Оливера Тодоровић, Александра    Беговић  
Пети разред 9    Милица Живановић  
Пети разред 9    Ивана Јовановић-Мастиловић  
Пети разред 11    Милица Живановић  
Пети разред 11    Ивана Јовановић-Мастиловић  
Пети разред 11    Катарина Лукић  
Пети разред 13    Милица Живановић  
Пети разред 13    Ивана Јовановић-Мастиловић  
Шести разред 9    Милица Иконић  
Шести разред 11    Бојана Матић  
Шести разред 11    Милица Иконић  
Шести разред 13    Бојана Матић  
Седми разред 9    Соња Чукић  
Седми разред 11    Соња Чукић  
Седми разред 13    Соња Чукић  
Осми - додатна настава 9    Верица Илић  
Осми - додатна настава 11    Верица Илић  
Осми - додатна настава 13    Верица Илић  
Програмирање - пети 9    Жељко Лежаја  
Програмирање - пети 11    Жељко Лежаја  
Програмирање -шести 11    Петар Радовановић  
Програмирање - седми 11    Станка Матковић  
Програмирање - осми 13    Петар Радовановић  

 

 


РАСПОРЕД КОНСУЛТАЦИЈА СА ПСИХОЛОГОМ

ПРЕДШКОЛЦИ И УЧЕНИЦИ ОД ПРВОГ ДО ЧЕТВРТОГ РАЗРЕДА (консултације заказати путем имејла This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. )

 

УЧЕНИЦИ ОД ПЕТОГ ДО ОСМОГ РАЗРЕДА (консултације заказати путем имејла This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. )

 


 

ПЛАН ШКОЛЕ